У реакцію з сульфур(VI)оксидом вступила вода масою 54г Обчисліть, який об'єм сульфур(VI) оксиду (н.у) прореагував.
Ответы
Ответ дал:
1
Для розв'язання цього завдання спочатку необхідно знайти кількість води, яка була взята участь у реакції. Для цього обчислимо кількість молекул води, використовуючи формулу:
n = m/M,
де n - кількість молекул, m - маса води, M - молярна маса води.
M(H2O) = 18 г/моль
n = 54 г / 18 г/моль = 3 моля води
З рівняння реакції:
SO3 + H2O → H
pgodotj:
ааа, допоможеш мені ще, будь ласка...
Да
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад