• Предмет: Литература
  • Автор: v50273810
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Ессе по творам "Усмішка" та "Запах думок" СРОЧНО!!! (дам 30 балов)

Ответы

Ответ дал: abramovaalina184
1

Ответ:

Твір "Запах думок" - це історія про те, як наші думки можуть впливати на наше життя та навколишній світ. Герої твору - Іван та Катерина - відчувають запахи думок, які оточують їх, і здатні передбачити майбутнє.

Ця історія показує, як важливо контролювати свої думки та емоції, оскільки вони можуть мати великий вплив на наше життя. Іван та Катерина вчаться приймати свої думки та емоції, а не боятися їх. Вони навчають нас, що ми можемо контролювати своє життя, якщо ми вміємо контролювати свої думки.

Також варто зазначити, що герої твору не зупинялися на своїх здібностях. Вони розвивали свої здібності та намагалися зробити світ кращим. Це показує, що ми можемо використовувати свої здібності та таланти для добрих справ.

У світі, де люди часто забувають про свої емоції та думки, історія про Івана та Катерину нагадує нам, що ми повинні бути уважними до своїх почуттів та думок. Цей твір залишає позитивний слід в серцях читачів та надихає на розвиток своїх здібностей та талантів.

Отже, твір "Запах думок" є важливим напоминанням про те, як наші думки та емоції можуть впливати на наше життя та навколишній світ. Герої цього твору навчають нас, що ми можемо контролювати своє життя, якщо ми вміємо контролювати свої думки.

Твір "Усмішка" - це надзвичайно добра та позитивна історія, яка показує, що найбільшим багатством в житті є не гроші, а дружба та братство. Герої твору - Василь, Ігор та Олег - демонструють, як важливо мати справжніх друзів, які завжди підтримають тебе та будуть поруч у складних ситуаціях.

Віддаючи знайдений скарб на благодійність, хлопці показали свою велику людяність та безкорисливість. Вони зрозуміли, що гроші не можуть замінити справжню дружбу та родинні зв'язки. Ця історія навчає нас цінувати те, що ми маємо, і не забувати про тих, хто потребує нашої допомоги.

Також варто зазначити, що герої твору не стали мільйонерами, але це не зіпсувало їхні стосунки. Навпаки, вони стали ще більшими друзями та братами. Це ще раз підкреслює важливість людських взаємин та підтримки.

У світі, де матеріальні блага часто стають на перше місце, історія про Василя, Ігоря та Олега нагадує нам, що справжня радість та щастя можуть бути знайдені у простих речах - у дружбі, любові та підтримці. Цей твір залишає позитивний слід в серцях читачів та надихає на добрі справи.


Mavka2: Мені здається, автор питання мав на увазі твори Рея Дугласа Бредбері, а в них немає василя, олега, ігоря, івана та катерини.
Ответ дал: adkremliova
0

Ответ:

Твір на тему: “Мораль оповідання Р. Бредбері “Усмішка”

Ця оповідання здалося мені вкрай цікавим з моральної точки зору. Воно про той бік характеру людей, який до пори до часу надійно ховається ними в глибині своєї душі, і побачити його можна тільки в незвичайних умовах. Герой оповідання Том, як і багато інших, хто стоїть в черзі, брав участь у “святах” і не підозрював, що може вчинити інакше. В оповіданні Бредбері показав майбутнє, в якому люди знищують все, що може нагадувати їм про їхнє минуле – книги, картини, будь-які культурні реліквії.

Люди не замислюються про те, що вони знищують культурні

цінності.

На перший погляд здається, що персонажі оповідання поводяться так через ненависть до минулого, вони хочуть з ним покінчити, так як воно поламало їхнє життя. І, можливо, ці люди цінності.

На перший погляд здається, що персонажі оповідання поводяться так через ненависть до минулого, вони хочуть з ним покінчити, так як воно поламало їхнє життя. І, можливо, ці люди просто хочуть почати життя з початку, знищивши все, що залишає глибокі рани в їх душі і пам’яті. З вчинками дійових осіб цього оповідання неможливо погодитися. Адже вони вибрали саме просте: знищити все, що нагадує про минуле, війни і стражданнях, замість того, щоб зберегти те єдине, що вціліло.

Як просто руйнувати…

Автор відкриває нам свої страхи перед майбутнім і намагається закликати до позбавлення від всього просто хочуть почати життя з початку, знищивши все, що залишає глибокі рани в їх душі і пам’яті. З вчинками дійових осіб цього оповідання неможливо погодитися. Адже вони вибрали саме просте: знищити все, що нагадує про минуле, війни і стражданнях, замість того, щоб зберегти те єдине, що вціліло.зла, до якого може прийти сучасна цивілізація і технічний прогрес, і застерегти від втрати всього прекрасного, принесеного розвитком культури. Письменник говорить про те, що є у світі речі, які ні в якому разі не можна знищувати. Люди в цьому оповіданні деградували настільки, що їм вже не потрібно ні мистецтво, ні книги.

А Мона Ліза є символом старого світу, і, знущаючись над нею, вони знущаються над найкращим, що у них колись було в минулому.

Якщо людська жорстокість перейде все межі, може наступити кошмар, про який ми читаємо в оповіданні “Усмішка”. Страшна війна погубила цивілізацію. І тепер бідні, голодні, похмурі, озлоблені люди з насолодою знищують все, що залишилося від колишньої культури – палять книги, підривають друкарні, розбивають автомобілі, плюють в картини великих художників і розривають їх на шматочкиАле надія на порятунок є. Таємниче-сумна усмішка “Мони Лізи” проникає в серце хлопчика Тома, і серце дитини оживає, прямуючи назустріч добру і красі. Том рятує під час “страти” великої картини шматочок полотна з посмішкою і відносить у своїй долоні. Чудова посмішка, добра і лагідна, збережена для світу. І, може бути, коли Том виросте, він стане тією людиною, хто врятує світ і створить нову цивілізацію.

Оповідання Р. Бредбері “Усмішка” показує, до чого може привести людська жорстокість, і вчить нас добру, любові до людей і красі.

Як просто руйнувати…

Автор відкриває нам свої страхи перед майбутнім і намагається закликати до позбавлення від всього.

Объяснение:

удачи:)

Вас заинтересует